War Thunder'ın beta aşaması oldukça iyi gidiyor

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 26.07.2013 - 11:56
Kullanıcı kayıtları milyonları aştı
Gaijin Entertainment, ücretsiz olarak sunmuş oldukları War Thunder'ın kullanıcı kayıtları yaklaşık olarak 3 milyon kişiye ulaştı. War Thunder'ın bu başarısı oldukça etkileyici çünkü oyun 5 Mart 2013'te piyasaya çıkmıştı. Kısa süre içerisinde yakalamış olduğu bu başarının arkasında ilk olarak çıkarılan fikir duruyor. Günümüz neslin oyunları içerisinde uçaklarla ilgili fazla oyun bulunmuyor ve War Thunder'da bu fırsattan yararlanıyor.

War Thunder şuan da beta aşamasında ve PC platformunda oynanabiliyor. Ayrıca PS4, iOS ve Android platformları içinde geliştiriliyor.

War Thunder'ın beta aşaması oldukça iyi gidiyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 00:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
War Thunder'ın beta aşaması oldukça iyi gidiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×