Warcraft 3: Reforged'un içinde The Frozen Throne da yer alacak

Furkan Güler
Furkan Güler 3.11.2018 - 18:52
Bu oyun için heyecanlı olmayan var mı?

Geçtiğimiz akşam duyurulan ve tüm oyunları heyecanlandıran Warcraft 3: Reforged, eski Warcraft hayranlarını tekrar klavye başına kitleyecek. Oyunun grafiklerini yenilemek yerine baştan yapan Blizzard, oyun için eski fragmanı yeniledi ve oynanış videosu yayınladı. Sahip olduğu mekanikleri sayesinde RTS türünde esaslı bir yer edinen Warcraft 3, The Frozen Throne ek paketi sayesinde daha da fazla satmıştı. Hikaye anlatımı bakımından en iyi RTS oyunlarından bir tanesi olan Warcraft 3'ün yenilenmiş halinde The Frozen Throne ek paketinin de olacağı belirtildi.

Warcraft 3: Reforged hakkında yeni detaylar

Eski ve yeni tüm Warcraft hayranlarını kucaklayan yapımın yanında duyurulan yeni Diablo oyunu ise Warcraft 3: Reforged kadar pek sevilmedi. Fuarın en iyi duyurusu olan Warcraft 3: Reforged, 30 dolar fiyat etiketi ile satılacak. Vakti zamanında yeni bir Warcraft oyunu yapma gibi bir planları olmadığını söyleyen geliştiriciler, bu oyunla kısmen sözlerinden dönmüş oldular.

Bakalım Blizzard, World of Warcraft ve Diablo markalarında sürdürdüğü kötü gidişatın sonunu getirebilecek mi? Peki siz Warcraft 3: Reforged için heyecanlı mısınız? Yorumlarda fikrinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 15:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2018 15:32
5 yıldır oyun oynamıyordum nerden çıktı şimdi bu! sırf bu oyun için yeni bir bilgisayar almak zorunda kalacam durduk yere masrafa girecem :) elden ayaktan düşmediğim sürece bu oyunu oynarım arkadaş senaryo modu yeter tekrar tekrar oynamaya
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2018 11:25
sistem gereksinimleri official websitesinde gördüğüm üzere çok düşük kardeşim core2duo, 4gb ram ve 1 gb gddr5 bir gpu ile rahatça oynayabilirsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2018 12:07
Diabloya lafım yok ama world of warcraft taki kötü gidişat derken ? Daha ilk haftadan milyonlarca satan ek paketin gidişatı nasıl kötü anlamadım. Hikaye doruk noktasına ulaşmış, sadece sonraki patch ile gelecek yenilikler üzerine bile yüzlerce video çekilmiş oyunun gidişatı da kötüyse yuh artık.
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2018 20:07
15.19 kimse memnun değil diyerek genelleme yapma. Sen memnun olmayınca herkes senle aynımı oluyor? Memnun değilsen bırak oyunu. Ama yok anca laf
Masterlee
Masterlee 5.11.2018 15:19
Oyunun Lore kısmında problem yok zaten fakat oynanış Legiondan sonra çok kötüleşti, Warfront, Islan Expadion tutmadı hiç. Tek Raid kesmiyo milleti bu arada. Leginda olan Legendry item ve silahları Azerite Neck le boğdular ki kimse memnun değil. Mystic Dundeoun harici yapacak bişey bulamıyor insanlar. World Questlerden gelen para ve ödüller o kadar az ki. Eskiden normal bir farmlama ile aylık token parası rahat çıkardı şimdi meslek kasacanda kasacan ürettiklerini AH de satacacaksın ama meslek olaylarıda iyice boş. Eskiden alt karakter getirmek için kasardık şimdi o isteğide aldılar elimizden. Çoğu oyuncu yeni gelecek yamayı bekliyor ha bu arada bırakanda çok oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2018 16:04
Diablo 2 remake istiyoruz çok mu zor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2018 12:43
Bir Warcraft I & II remaster da iyi giderdi yanında.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2018 00:14
arthası çok yakışıklı yapmışlar ya ıslandım........
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warcraft 3: Reforged'un içinde The Frozen Throne da olacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×