Warlords geri dönüyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 30.03.2011 - 10:51
ATARI eski sandıkları açıyor
Atari firmasının 2006 yılında çıkmış olan klasiği Warlords hakkında oyunun hayranlarını sevindirecek bir haber var. Nitekim firma verdiği bir basın açıklamasında Assassin's Creed: Bloodlines'ı da yapmış olan Griptonite Games'in oyunun remake'inin yapımına başladığını bildirdi.

Yeni Warlords 2011 yazı için Xbox LIVE Arcade ve PlayStation Network için planlanıyor. Atari ayrıca yeni oyunun duyurusu namına bir de video yayımladı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warlords geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×