Watch Dogs çıkış tarihi az çok belli

Watch Dogs çıkış tarihi az çok belli

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 8.11.2012 - 12:23
En çok beklediğimiz oyun bu sene yalan...
Watch Dogs çıkış tarihi az çok belli
Dün akşam saatlerinde yatırımcılar ile bir araya gelen Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, Watch Dogs'un bu sene değil, 2013 yılında piyasada olacağını resmi olarak açıkladı.

Aslında oyunun çıkış tarihinin 2013 olduğunu ilk kez duymuyoruz, daha önce de atılan ama hemen silinen bir tweet'te de yer alıyordu, ancak ilk defa resmi bir ağızdan alıyoruz oyunun çıkış tarihi bilgisini.

E3 2012'nin en büyük sürprizi olarak karşımıza çıkan ve ağzımın suyunu zorla toplattıran Watch Dogs 2010 yılından beri geliştiriliyor. Oyunun grafikleri ve animasyonlarının başarısı, bir sonraki nesle ait bir oyunmuş gibi bizi yanıltsa da Ubisoft oyunun içinde bulunduğumuz nesle ait olacağını bir çok kez vurguladı. O zaman ne diyoruz; gel 2013 geeeel geeel.

Bu arada Watch Dogs'u ve konusunu sevdiyseniz, şu an ikinci sezonunda olan ve Dark Knight serisinin yazarı Jonathan Nolan tarafından yaratılan Person of Interest'i mutlaka izlemenizde fayda var.
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 01:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×