Watch Dogs Legion'dan yeni oynanış videosu geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 20.08.2019 - 11:28
Oyun eğlenceli duruyor.

Watch Dogs serisi ile kendine yeni bir evren oluşturan Ubisoft, yeni oyununu geride bıraktığımız E3 2019 fuarında duyurmuştu. 6 Mart 2020'de PC, PlayStation 4 , Xbox One ve Google Stadia için çıkacak olan yapım, Gamescom fuarında bir kez daha gözüktü. Oyun için yeni bir oynanış videosu yayınlayan geliştiriciler, oyunda kontrol edeceğimiz karakterlere değiniyor. Her bir karakterin kendi özelliğinin olduğunu belirten yapımcılar, bu özellikleri oyunun içerisinde aktif olarak kullanacağımızın altını çizdi. Diğer bir yandan her karakterin kendine has bir hikayesi olduğunu da açıklayan Ubisoft, oyunun hikayesini nasıl sunacak merak ediyoruz.

Watch Dogs Legion'dan yeni oynanış videosu geldi

Londra'da geçen yapımda bir direniş grubunu temsil edeceğiz. Ancak bu direniş grubunun arkasında kim var? Kime hizmet ediyoruz? Şimdilik belli değil. Siber terörist olarak rol alacağımız oyunda eğer istersek yeni karakterleri de ekibimize katabileceğiz. Karakterlere yardım ederek ekibimizi oluşturduğumuz oyun, diğer iki Watch Dogs oyununa göre daha eğlenceli duruyor. İlk oyunun ciddi havasını ikinci oyun ile bozan geliştiriciler, üçüncü oyunda daha da ciddiyetsiz bir ortam sunacaklar.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2019 03:05
GTA 5'in iyi hali gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2019 19:38
Çok sağlam duruyor. Öyle böyle değil. En iyi Ubisoft oyunlarından biri olacak fikrimce.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Watch Dogs Legion'dan yeni oynanış videosu geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×