Wesker geri mi döndü? (Spoiler içerebilir)

Wesker geri mi döndü? (Spoiler içerebilir)

Levent Arıkan
Levent Arıkan 3.06.2010 - 12:31
Wesker geri mi döndü? (Spoiler içerebilir)

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

Capcom'un ünlü oyunu Resident Evil'ın 5. ana seri oyunu olan "Resident Evil 5" mart ayında bizlerle buluşmuş ve RE'nin en önemli düşman karakteri Wesker da, oyunun sonunda Chris-Sheva ikilisi tarafından yok edilmişti. RE5, bu beklenmeyen son ile biterken, Wii için hazırlanan "RE: The Darkside Chronicles'da" Wesker'ın yeniden görülme ihtimalinin olacağı açıklandı. Wesker'i seslendiren D.C Douglas ile yapılan röportajda Douglas, Wesker'in seriye tekrar dönebileceğinin ilk sinyallerini verdi. Eğer böyle bir şey olursa, büyük bir ihtimalle Wesker'ın ölmeden evvelki hali konu edilecek ve RE5'in öncesi bir zaman diliminde gerçekleşecek bu olaylar. Geri dönüş olacak mı? Bunun cevabını "RE: The Darkside Chronicles" oyunu piyasalarda olduğu zaman hep birlikte göreceğiz.KAYNAK
Wesker geri mi döndü? (Spoiler içerebilir)
the-horror.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×