Wii 2'nin özellikleri E3'te açıklanabilir mi?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.03.2011 - 16:52
Analizciler bu yönde tahmin geliştiriyor
Şu sıralar adını 3DS ile etrafta duyuran Nintendo'nun konsol dünyasında en büyük kozu olan Wii için yeni planlarından hepimiz haberdarız, ancak firmanın bunları ne zaman açıklayacağı konusunda kesin bir bilgi yok.

Haziran ayının yaklaşması ile oyun dünyasındaki herkesin merakla beklediği E3'ün adı daha da anılmaya başladı. İşte analizciler de uzun süredir beklenen Wii 2 haberinin E3'te duyurulacağını tahmin ediyor.

Wii 2'nin özellikleri E3'te açıklanabilir mi?
Stern Agee firmasından Arvind Bhatia "Eğer Nintendo yeni konsolunun özelliklerini bu haziran ayındaki E3'te açıklarsa bu bizler için sürpriz olmayacaktır ki cihazın üretiminin de önümüzdeki sene başlayacağını tahmin ediyoruz" dedi.

Lakin analizciler aynı şeyi Sony ve Microsoft için söyleyemeyeceklerini, PS4 ve Xbox 720'nin en az iki üç yıl daha ortalarda görünmeyeceğini belirtti.

Dün haberimizde Microsoft'un yeni nesil Xbox üzerinde çalıştığını belirtmiştik.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 22:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii 2'nin özellikleri E3'te açıklanabilir mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×