Wildstar'da Medic ve Engineer da var!

Can Arabacı
Can Arabacı 5.12.2013 - 17:15
Sizin tercihiniz hangisi?
Carbine Studios'un merakla beklenen MMO'su Wildstar'da seçebileceğimiz iki yeni sınıf daha duyuruldu!

Bu sınıflardan ilki olan Medic, orta seviye zırh giyen ve orta-mesafeye etkili, hem destek hem de saldırı rollerine bürünebilen bir sınıf. Power Core adında bir kaynak kullanıyor ve aşağıdaki videodan da görebileceğiniz üzere MMO'larda alıştığımız klasik "healer" çizgisinin dışında bir portre çiziyor.


Diğer sınf, Engineer ise oyunun açıklanan son sınıfı olma şerefini elinde tutuyor. Yüksek teknolojinin etinden sütünden sonuna kadar yararlanan Engineer, bir nevi Wildstar'ın "pet" sınıfı da diyebiliriz. Yakın dövüşe yatkın olmasının yanında aynen Medic'te de olduğu gibi orta seviyeli zırhları kullanabiliyor. Şimdilik bu bilgiler ve aşağıdaki videoyu bizimle paylaşan Carbine Studios, Engineer ile ilgili daha çok detayı 11 Aralık'ta paylaşacağını duyurdu.


PC için 2014 yılı içerisinde çıkmasını beklediğimiz Wildstar, yeni açıklanan bu iki sınıfın dışında Warrior, Esper ve Stalker adında sınıfları da içerecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 01:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wildstar'da Medic ve Engineer da var!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×