Will Smith'in yeni filmi Focus 10 Mart'ta sinemalarda

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 9.03.2015 - 16:04
Usta oyuncunun yeni filmi çok konuşulacak gibi gözüküyor
Will Smith acemi dolandırıcı Jess’e (Margot Robbie) karşı duygular besleyen deneyimli aldatmaca ustası Nicky’yi canlandırıyor. Nicky, Jess’e işin inceliklerini öğretirken, Jess tedirgin edici ölçüde yakınlaşınca, Nicky ilişkiyi birden bire keser. Üç yıl sonra, eski aşk —artık başarılı bir baştan çıkaran kadına dönüşmüş olarak— Buenos Aires’te yüksek bahisli araba yarışları camiasında ortaya çıkar. Jess, Nicky’nin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst, mükemmel dolandırıcıyı ise allak bullak eder.

“FOKUS” Glenn Ficarra ve John Requa (“Crazy, Stupid, Love.”) tarafından yazılıp yönetildi. Denise Di Novi’nin (“Crazy, Stupid, Love.”) yapımcılığını üstlendiği filmin yönetici yapımcıları ise Charlie Gogolak ve Stan Wlodkowski.

Oyuncu kadrosunun başını Oscar adayı Will Smith (“The Pursuit of Happyness”, “Ali”), Margot Robbie (“The Wolf of Wall Street”), Rodrigo Santoro (“300” filmleri) ve Gerald McRaney (TV dizisi “House of Cards”) çekiyor.

Filmin kamera arkası ekibinde; görüntü yönetiminde Xavier Grobet (“Enough Said”), yapım tasarımında Elizabeth Mickle (“Drive”), kurguda Jan Kovac (HBO yapımı “Curb Your Enthusiasm” ve “Crazy, Stupid, Love.”), kostüm tasarımında ise Dayna Pink yer alıyor. “FOKUS”un bestesi Nick Urata’ya ait. Kibar Hırsız lakaplı Apollo Robbins filmin danışmanlığını üstlenerek, özgün el çabukluğu hareketlerini yarattı ve kurguladı.

Film 10 Mart'ta sinema salonlarının yanı sıra, IMAX® salonlarında da gösterime girecek.

İşte Fokus'un Türkçe altyazılı fragmanı:

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 18:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Will Smith'in yeni filmi Focus 10 Mart'ta sinemalarda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×