Winning'ciler nette toplanıyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Winning'ciler nette toplanıyor
World Soccer Winning Eleven 8 fanatikleri artık kendi web sitelerine sahipler. Sitede, oyunla ilgili bilgiler, haberler, stratejiler ve fanların düşüncelerini paylaşabilecekleri bir forum ortamı bulunuyor. World Soccer Winning Eleven 8 PC, PS2 ve Xbox için hazırlanıyor. Oyundaki 193 takım ve yaklaşık 4500 oyuncu, lisanslı olarak gerçek isimleriyle bulunacaklar. World Soccer Winning Eleven 8, 1 Şubat'tan itibaren piyasalarda olacak. Siteye girmek için tıklayın
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Winning'ciler nette toplanıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×