Winning'de ikinci perde

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Winning'de ikinci perde
Konami firması, yaptığı açıklama ile Winning Eleven 8'in geliştirilmiş sürümü olan World Soccer Winning Eleven 8 International'ı piyasalara sürdü. PS2 ve Xbox için piyasalarda olan oyunun PC versiyonu da önümüzdeki hafta içerisinde piyasalarda olacak. En önemli yeniliklerden birisi; İtalyan, Hollanda ve İspanyol liglerinin de artık tamamen lisanslı biçimde oyunda yer alması. 136 kulüp, 57 milli takım var, ayrıca 4500'den fazla futbolcu da oyunda gerçekçi bir şekilde yer alacaklar. Dripling sisteminin geliştirildiği oyunda, yeni frikik ve penaltı teknikleri var. Yapay zekada da iyileştirmeler yapılmış.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Winning'de ikinci perde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×