Wipeout 2048'e içerik geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.07.2012 - 17:42
Yeni pistler ve araçlar
WipEout 2048 için çıkarılan WipEout HD ve WipEout HD Fury genişleme paketleri ile yepyeni bir fütürist yarış oyunu arayışındaki oyun meraklıları, evden uzaktayken de ilk defa bu içeriği PlayStation Vita (PS Vita) üzerinde de kullanma fırsatını buluyor. Bu paketleri PlayStation 3 (PS3) için satın alanlar da, Sony Computer Entertainment Europe’un (SCEE) sunduğu Cross-Buy özelliği kapsamında oyunu istedikleri şekilde ve zamanda oynayabilmek için PS Vita sürümlerini indirme hakkına sahip olacak.

Cross-Buy ile bir öde, iki oyna

Belirli bir içeriğin daha önce PlayStation Store üzerinden PS3 sürümünü satın almış olanlara aynı içeriği PS Vita için de ücretsiz sunan Cross-Buy, böylece oyunseverlere bir öde, iki oyna fırsatını sunuyor. Aynı zamanda, Cross-Buy ile PS Vita için içerik satın alan oyun meraklıları, oyunu PS3 üzerinde ücretsiz olarak oynama hakkını da elde ediyor. Aralarında Hustle Kings, Top Darts, Motorstorm RC ve şimdi de WipEout2048’in bulunduğu bir dizi PS Vita oyunu halihazırda Cross-Buy özelliğini destekliyor.

Wipeout 2048'e içerik geliyor
HD Game Pack ile 12 yeni pist ve araçta ustalaşma fırsatı

WipEout serisinin PS3 sürümü olan WipEout HD artık WipEout 2048 – WipEout HD Game Pack olarak PS Vita üzerinde indirilebiliyor. Sekiz ters pist de dahil olmak üzere 12 yeni pistte kıyasıya yarışırken, 12 yeni araçta ustalaşacaksınız. Böylece, halihazırda WipEout 2048’i fethetmiş olanlar, soğukkanlılıklarını test edecek fütürist bir yarış paketine kavuşmuş olacak.

HD Fury Game Pack ile 12 yeni pist ve 24 araca erişim ayrıcalığı

PS Vita için eksiksiz şekilde yeniden tasarlanan PS3 oyununun sonunda halen daha fazlasını isteyenler için Sony, WipEout 2048 – WipEout HD Fury Game Pack’i de çıkarıyor. Bu paket, 12 pist ve 24 araca daha erişim sağlıyor.

Yarış tutkusunu mobilken de yaşamak isteyenlerin paketi

Daha da fazla değer elde etmek isteyen WipEout hayranları tüm bu içeriğe, WipEout 2048 Complete Game Pack içinde erişebiliyor. PlayStation Store üzerinden indirilebilecek olan pakette, orijinal WipEout HD PS3 sürümünün yanı sıra PS Vita için yeniden tasarlanan WipEout Fury genişleme paketi de bulunuyor. 24 pist, 24 araca tam erişim ve dört Zone pisti ile bu, evden uzakta yarış deneyiminden taviz vermek istemeyenler için en üst noktayı sunan bir paket.

PS Vita için bu içeriğin herhangi birini satın alan oyuncular, oyunu PS3 üzerinde de ücretsiz olarak oynamaya hak kazanıyor. Satın aldıktan sonra, tek yapmanız gereken PlayStation Store “İndirme Listesi”ne girmek ve indirmeye hazır halde sizi bekleyen bu ürünü bulmak. Ayrıca, PS Vita üzerindeki WipEout 2048 Complete Pack, PS3 için WipEout HD ve WipEout HD Fury’i satın almış olan ve halihazırda bunlara sahip olan herkese ücretsiz.

Basın bültenidir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 01:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wipeout 2048'e içerik geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×