Wolfcity Antalya Turnuvası’nda şampiyon STEREOS takımı oldu

Wolfcity Antalya Turnuvası’nda şampiyon STEREOS takımı oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.05.2018 - 11:27
Wolfteam takımları Antalya’da final için mücadele etti

Antalya’da 6 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen Wolfcity Turnuvası’nın 2’nci ayağında 16 takım İstanbul’da yapılacak finale hak kazanmak için mücadele etti. Büyük mücadelenin sonunda Stereos şampiyon olmayı başaran takım oldu.

Turnuvalar 8 şehirde düzenleniyor

Netmarble Türkiye, Wolfteam için, Türkiye’nin 8 farklı ilinde düzenlediği Wolfcity Turnuvası’nın 2’nci ayağını 6 Mayıs 2018 tarihinde Antalya’da gerçekleştirdi. Ay Işığı İnternet Cafe’de düzenlenen Wolfcity Antalya Turnuvası’na 16 Takım/ 80 Oyuncu katıldı. İzleyicilerin de yoğun ilgi gösterdiği turnuvada Stereos takımı güçlü rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Türkiye’de 7 yıldan fazla bir süredir oyun severler tarafından büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa ve Antalya olmak üzere 8 şehirde ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında Wolfcity Turnuvalarını düzenliyor. Bir sonraki turnuva 20 Mayıs 2018 tarihinde Trabzon’da yapılacak.

Antalya’da düzenlenen turnuvada başarılı olan takım, İstanbul’da düzenlenecek ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde de mücadele etme imkanı kazandı. 2018 finallerine katılmanın yolu Wolfcity Turnuvası’nda başarılı olmaktan geçiyor.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 13:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 14:00
şu cringe duruşlar yokmu ....
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×