Wolfenstein 2'nin kartuşlu sürümünü oynamak için internet gerekli

Wolfenstein 2'nin kartuşlu sürümünü oynamak için internet gerekli

Furkan Güler
Furkan Güler 23.04.2018 - 02:31
Oyunun Switch sürümüne başlamadan önce biraz dosya indirmek zorundasınız.

2017 yılının en iyi FPS oyunlarından bir tanesi olan Wolfenstein II: The New Colossus, oyuncu nezdinde oldukça iyi bir iş çıkarttı. Tamamen hikayeye dayalı bir FPS oyunu olan Wolfenstein II: The New Colossus, sahip olduğu hikaye örgüsü ve karakterleri sayesinde eleştirmenlerden de iyi notlar aldı. Geçtiğimiz sene PC platformunun yanında konsollarda PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkan yapım, önümüzdeki dönemlerde Nintendo Switch platformuna da çıkacak. Ancak oyunun fiziksel kartuşlu versiyonunu satın alacaksanız sizlere kötü bir haberimiz var.

Wolfenstein II: The New Colossus'un fiziksel Switch sürümünü oynamadan önce yama atmak zorundasınız

Ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre Wolfenstein II: The New Colossus'nin fiziksel Nintendo Switch sürümünü oynamak için internete bağlı olmanız gerekiyor. Her ne kadar oyunların fiziksel konsol sürümleri tak - çalıştır - oyna mantığında olsa da, oyun Switch'te bazı indirmeler yapma ihtiyacı duyuyor. Bu yüzden eğer bir koleksiyoncu değilseniz, oyunun dijital sürümünü de satın alabilirsiniz. İlk gün yamaları yüzünden oyunları fiziksel almanın bir mantığını bırakmayan geliştiriciler, umarız bu tarz oyuncuları üzecek hareketlerden ilerleyen dönemlerde kaçınırlar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 00:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×