Wolfenstein II: The New Colossus'un çıkış videosu yayınlandı

Wolfenstein II: The New Colossus'un çıkış videosu yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.10.2017 - 17:31
Nazi tekmelemeye hazır mısınız?

Wolfenstein II: The New Colossus'un çıkmasına sayılı günler kala yeni bir video yayınlandı. Tabi ki şiddet ve kan içeren bu videoda işgal altındaki Washington'ı ilk defa görüyoruz. Washington'da bulunan ve Amerika'nın en önemli eserlerinden olan Lincoln heykelini de Hitler'e çevrilmiş olarak görüyoruz. Videonun sonunda ise dikkat ederseniz Hitler'in dönüşünü görebilirsiniz.

Wolfenstein II: The New Colossus'da Hitler geri geliyor

Geçtiğimiz günlerde çıkan ırkçılık iddialarından sonra sert bir tutum izleyen Bethesda, dün yayınlanan Nazi yumruklama videosunun devamı da yayınlanan yeni video içerisinde bulunuyor. Grafikleri ve oynanışı ile dikkat çeken Wolfenstein II: The New Colossus, 27 Ekim'de raflarda yerini alacak.

Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New ColossusMachineGames tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir aksyion- macera first person shooter oyunudur. 27 Ekim'de çıkması beklenen oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yer alacak. Oyun aynı zamanda Nintendo Switch'e de 2018'de çıkacak. Serinin sekizinci oyunu olacak olan The New Colossus, 2014 tarihli The New Order oyununun devamı olacak. İkinci dünya savaşını Nazilerin kazandığı alternatif bir evrende geçen oyun, büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 14:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2017 11:50
hitlerde çıktı ortaya tadından yenmez bu oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 18.10.2017 04:20
Episoda 0 demek ki seri geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 20:52
şahane bir oyundu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×