Wolfenstein II'nin yeni videosu yayınlandı

Wolfenstein II'nin yeni videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.09.2017 - 13:02
New Colossus'un yeani videosunda oyunun atmosferi gözler önüne serilmiş

Alternatif bir gerçekliği karşımıza çıkaran Wolfenstein serisinin yeni oyunu için video ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Wolfenstein II: New Colossus'un yayınlanan yeni videosunda hem oyunun atmosferine hem de bazı hikaye detaylarına yer verilmiş.

Savaşın Amerika'ya sıçrayacağı oyunda Naziler'in Amerika’yı ele geçirdiğine tanıklık edeceğiz. Manhattan’ın çorak bir savaş alanına dönüşeceği oyunda Berlin Duvarı'na gönderme olarak yapılan New Orleans’a örülen duvarı görecek ve yakılıp yıkılan evler ile karşılaşacağız. Oyunun yeni fragmanı hakkında açıklanan bilgiler şu şekilde;

Savaş Amerika'ya sıçrıyor

"Oyunda naziler şehrin sokaklarında geziniyor, istedikleri yere gidiyor, istediklerini alıyor ve insanlara istedikleri şekilde davranıyorlar. Fakat bu BJ Blazkowicz’in Amerika’sı değil. Birleşik Devletler asla yıkılamayacak – özellikle BJ iş başında Direniş’i toplayıp ve devrimi ateşlerken. Wolfenstein II: The New Colossus’un son fragmanında Direniş’in Nazilere korku salışını izleyin. 

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan birinci şahıs nişancı oyunu Wolfenstein: The New Order’ın devamı Wolfenstein II: The New Colossus 27 Ekim 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa çıkacak."

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 18:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2017 21:47
Belki önemli bir detay değil ama oyunda baya çocuk istismarı var. 1:40'taki şişman kız 17 yaşında.
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2017 16:20
boş konuşma kardeşim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2017 15:00
Cinsel içerik koymasalar ne olurdu acaba çok merak ediyorum. Bir de fragmana koyuyorlar ki oyun satsın diye heralde. Koydun da ne oldu şimdi. Bildiğimiz wolfenstein gitmiş bambaşka bir oyun gelmiş sanki. The new order bile kabul edilebilir bir oyundu bir de buna bak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atari800xl
Atari800xl 20.09.2017 18:15
oyun içi grafikler , sinematiklerinden daha kaliteli gözüküyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×