Wolfenstein: Youngblood'ı bitirmek yaklaşık 25-30 saat sürecek

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.06.2019 - 10:06
Wolfenstein: Youngblood'dan yeni bilgiler

ID Software ve Arcane Studios ve MachineGame tarafından geliştirilen Wolfenstein: Youngblood'dan yeni bilgiler geldi. Geliştirici ekipten Jerk Gustafsson, geçtiğimiz gün GamesBeat'e açıklamalarda bulundu. Gustafsson, Wolfenstein: Youngblood'ın kaç saat süreceğini açıkladı.

Wolfenstein: Youngblood'ı bitirmek ne kadar sürecek?

Geliştirici ekipten Jerk Gustafsson açıklamalarında şu ifadelere yer verdi. "Bu biraz tuhaf çünkü bu oldukça büyük bir oyun. Ancak geliştirme süresi o kadar da uzun değil. Oyunun bölüm tasarımı hikaye anlatımına da bağlı olarak çizgisel değil. Bu da bize çevrede yapacak çok fazla aktivite ve çok farklı görevler hazırlamamıza imkan verdi. Toplamda oyunumuzun süresi serinin diğer oyunlarından çok daha uzun olacak. Sanıyorum Wolfenstein: Youngblood'ı bitirmek yaklaşık olarak 25 ile 30 saat arasında bir zaman alacak. Wolfenstein: Youngblood'da daha çok Dishonored oyunlarında karşımıza çıkan açık dünya harita tasarımına benzer bir oyun alanı ile karşılaşacağız. Örneğin bir binaya ya da bölgeye girişin farklı yolları olacak. Bu da oyun süresinin serinini diğer oyunlarına oranla daha uzun olacağı anlamına geliyor. Wolfenstein: Youngblood, 26 Temmuz'da PC, Playstation 4, Xbox One için çıkacak. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2019 12:44
Ara oyun için güzel olacak gibi duruyor.
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2019 10:02
Ara oyun olduğunu biliyoruz fakat oyun bana göre normal bir oyun cunki yakın zamanda cikmadi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfenstein: Youngblood'ı bitirmek yaklaşık 25-30 saat sürecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×