Wolfenstein Youngblood'ın kritik PC hatası giderildi

Furkan Güler
Furkan Güler 30.07.2019 - 13:33
Bethesda olaya müdahale etti.

Geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan yeni Wolfenstein oyunu Wolfenstein Youngblood, serinin tutkunları tarafından beğenildi. Her ne kadar incelemelerde pek yüksek puan almasa da eğlenceli bir havaya sahip olan Wolfenstein Youngblood, belli bir kalitenin üstünde deneyim vadediyor. Ancak konsol sürümünden daha erken çıkan oyunun PC sürümünde önemli bir hata bulunmuştu. Cheat Engine sayesinde oyunda bulunan tüm mikro ödemeleri es geçip, karakterimizi geliştirebiliyorduk. Şimdi ise oyuna gelen 160 MB'lık yama sayesinde Cheat Engine kullanılarak elde edilen mikro ödeme eşyası sorunu düzeltildi.

Wolfenstein Youngblood'ın kritik PC hatası giderildi

Diğer bir yandan Bethesda, bu yolla karakterini geliştiren oyunculara herhangi bir yaptırım uygulamadı. Ancak yapımcıların ilerleyen dönemlerde bu oyuncuları tespit ederse, ne yapacağını bilmiyoruz. Cheat Engine'i kullanan PC oyuncuları, oyunda bir anlığına dahi olsa sınırsız Gold Bar'a sahip oluyordu ve mikro ödemeyle açılan tüm öğeleri açmayı başarıyordu. Sona geldiğimiz oyunun PC sürümüne sahip bazı oyuncular kostümler ve karakter gelişimine yarayan unsurlara daha hızlı ulaşmış oldu. Ancak oyun rekabetçi bir yapıda olmadığından bu pürüzü es geçebiliriz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfenstein Youngblood'ın kritik PC hatası giderildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×