Wolfteam'e efsane silahlar geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.08.2018 - 11:42
Güncelleme ile 2 yeni silah geliyor

Netmarble Türkiy, FPS oyunu Wolfteam için bugün yayınladığı güncelleme ile kahramanların tahrip gücünü artıracak Efsane silahlar ekleniyor.

Wolfteam'e 2 yeni efsane silah

Wolfteam’in yeni güncellemesi, oyunun en etkili silahları arasında bulunan Efsane kategorisinde 2 yeni silahı oyuna dahil ediyor. HKE417 Efsane Pro, güçlü ve hızlı saldırılar için ideal. Zaitsev Efsane Pro ise yüksek hasar ve isabet oranıyla öne çıkıyor.

Yeni Efsane silahların yanı sıra, yeni güncelleme ile 3 adet silah da güçlendiriliyor. Oyunun beğenilen silahlarından olan ELWRCI M6A2 Efsane Pro, Kar 98k Efsane Pro ve TUVV-2000 Elit silahlarının Hasar, Kafa Hasarı ve Kurt Hasarı oranları artıyor.

Kapadokya Haritasına özel giydirme

Bu güncellemeyle birlikte Kapadokya Haritasının Yıkım Modu, ASUS Wolfteam Ligi Mavi Sezon Finali’ni kutlamak amacıyla özel olarak giydiriliyor.

Basın Bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2018 16:46
ilk çıktığı gibi kalsaydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 16.08.2018 12:34
Gerçek parayla satılan silahlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfteam'e efsane silahlar geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×