Worms: W.M.D, Switch için duyuruldu

Worms: W.M.D, Switch için duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 1.09.2017 - 11:52
Yeni Worms oyunu Nintendo Switch için de çıkıyor.
Video oyun dünyasının en çok bilinen sıra tabanlı strateji serilerinden bir tanesi olan Worms'un son oyunu Nintendo Switch platformuna da çıkacak. Klasik Worms oyunlarının yanında son olarak The Escapists'i de geliştiren Team 17, Nintendo Switch platformunun oldukça fazla potansiyeli olduğunu belirtti. Geliştirici ekibin verdiği bilgilere göre Worms: W.M.D, bu yılın son aylarında konsol için çıkacak. Rocket League'in Switch sürümünde karşılaştığımız gibi, Worms: W.M.D'nin Nintendo Switch sürümüne özel içerikler hazırlayacaklarını söyleyen Team 17, ilerleyen dönemlerde de Switch için başka duyurularının olabileceğini işaret etti. Team 17, The Escapists serisinin Switch için çıkacağı sinyalini de böylece vermiş oldu.


Yayınlanan duyuru videosuna baktığımızda oyunun Switch sürümünde lokal co-op desteği de bulunacak gibi gözüküyor. Joy - Con'ların co - op desteği sayesinde sunulacak oyun oyun modu sayesinde istediğimiz yerde ve istediğimiz zamanda arkadşalarımız ile Worms kapışabileceğiz. Bakalım yeni Worms oyunu, Switch fanlarını mutlu edebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 22:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×