WRC 4'te Castrol Ford Team Türkiye Murat Bostancı'ya emanet

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.12.2013 - 14:02
Türkiye’nin başarılı pilotu Ford Fiesta S2000 ile
2013 yılında Castrol Ford Team Türkiye olarak resmi kaydı yaptırılan yarış aracı, yıl içerisinde kullanılan gerçek görüntüleriyle oyunda yer aldı. Aracın üzerinde bulunan Türk bayrağından logolara kadar tüm detaylarıyla oyunda yer alan aracı, oyun esnasında pilot seçenekleri içerisinde yer alan Murat Bostancı’yı seçerek kullanabilmek mümkün.

WRC 4'te Castrol Ford Team Türkiye Murat Bostancı'ya emanet
Sony Playstation başta olmak üzere Microsoft X-box ve PC’lerde oynanabilen WRC 4’ün tüm dünyada 500 bin adet satılması bekleniyor. Oyun üreticilerinin verdiği bilgiye göre oyunun bu halde 2 milyondan fazla hanede oynanması da beklenmektedir.

2013 yılı Türkiye Ralli Şampiyonası’nı birinci olarak tamamlayan Ford Castrol Team Türkiye, gerçek parkurlardaki başarısını WRC 4 ile sanal dünyaya da taşıyor ve ralli tutkunu olan gençlerin heyecanına sanal gerçeklikte eşlik ediyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
WRC 4'te Castrol Ford Team Türkiye Murat Bostancı'ya emanet

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×