WWE 2K18'in oynanış fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.09.2017 - 11:20
Yeni fragman oyuncuları gazlıyor

Türünün tek örneği olan Amerikan Güreşi oyunu WWE 2K serisi, bu sene de dolu dolu içerikler ile geliyor. Bir önceki oyuna göre yeni animasyonlar ve daha gelişmiş grafik kalitesi ile karşımıza çıkacak olan WWE 2K18'in, yeni bir oyun motoru kullandığını belirtelim. Daha iyi stadyum ışıklandırmalarının yanında daha gerçeğe yakın karakter yüzleri ve yeni kamera açıları ile karşılaşacağız. Diğer bir yandan serinin yeni oyununda, MyPLAYER ve MyCAREER modları yenilenerek karşımıza çıkacak. Ayrıca Kuzey Amerika televizyonlarının sevilen Michael Cole, Byron Saxton ve Corey Graves isimli sunucular da oyunda bulunacak. 

WWE 2K18'den yeni fragman geldi

Oyunu ön sipariş veren oyunculara özel Kurt Angle'ı verecek olan geliştiriciler, WWE liginden yeni emekli olan Undertake gibi ikonik güreşçileri de oyuna ekleyeceğini daha önceden belirtilmişti. Bakalım WWE 2K18, çıktığı dönemde oynayanlarını memnun edebilecek mi? Ayrıca WWEK 2K17'ye göre ne gibi değişilikleri göz önünde bulunduracağını merak ediyorum. Her sene aynı tadı veren MyPLAYER ve MyCAREER modlarında olan değişiklikler ile alakası yeni bir video yayınlanması

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 15:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
WWE 2K18'in oynanış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×