X-Men yan filmi New Mutants korku türünde olacak

X-Men yan filmi New Mutants korku türünde olacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.05.2017 - 11:36
Film heyecanlandırmaya başladı
X-men evreni devam etmekte olan ana serisi dışında yeni diziler ve yan filmler ile genişlemeye devam ediyor. İşte bu filmlerden birisi de geçtiğimiz aylarda duyurusu gerçekleştirilen New Mutants olacak. Son olarak kadrosuna Game of Thrones'ta Arya Stark karakteri ile yıldızı parlayan Maisie Williams ve Split performansı ile dikkat çeken Anya Taylor-Joy'un katıldığı film için bugün oldukça ilginç ve bir o kadar da heyecan verici bir haber geldi.

Entertainment Weekly ile bir söyleşi yapan filmin yönetmeni Josh Boone, New Mutants filminin daha önce hiçbir X-Men filminde görmediğimiz ve alışılmadık bir şekilde korku temalarına sahip olacağını açıkladı. "X-Men evreninde geçen tam teşekküllü bir korku filmi yapıyoruz." diyen Boone "Kostüm yok, süper düşmanlar yok. Oldukça farklı birşey yapmaya çalışıyoruz" sözlerine yer vermiş.

Açıkçası çok hakim olmasam da New Mutants'ın bu konuda iyi gidebilecek hikayeleri olduğunu biliyorum. Özellikle Demon Bear tarzı hikayelere odaklanılırsa ortaya gerçekten farklı bir iş çıkabilir. Filmin en azından klasik süper kahraman filmlerinden farklı bir tona yönelmesi bile iyi bir haber.

X-Men yan filmi New Mutants korku türünde olacak
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 21:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hickey
Hickey 26.05.2017 15:27
X-men filmleri resetlenmezse X-23 ün dahil olduğu yeni filmler görebiliriz bence.
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2017 09:17
Resetlendiya.. X-Men 3 ten sonra çıkan First Class ve iki film Days of the Future Past ve Apocalypse üçlemesi neydi sanıyosun sen? :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2017 18:09
Enteresan olabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×