X-Wing'ler ve TIE Fighter'larla it dalaşı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 17.12.2013 - 22:05
Disney perdeyi uzayda açıyor!
Bundan aylar önce, sizlere EA'in Attack Squadron ismiyle ilgili iki site adı aldığını belirtmiş, bunun açıklanmayan bir Star Wars oyunu olduğuna dair şüphelerimizi paylaşmıştık. Şimdi anlaşılıyor ki o şüphelerimiz doğruymuş, fakat işin içinde EA Games yokmuş. Area 52 Games'in geliştirdiği, Disney ve LucasArts'ın dağıtımcılığını üstleneceği yeni oyun Star Wars: Attack Squadrons aşağıdaki videoyla basına tanıtıldı. Free-to-Play multiplayer bir aksiyon oyunu olacak Attack Squadrons'ta tamamen gemi savaşlarına odaklanacağız. Orijinal üçleme döneminde geçecek gibi gözüken oyunda Free-for-All, Team Dogfight ve Base Defens modları bulunacak. Gemimizi özelleştirip, geliştirebileceğiz. 16 kişi uzayda X-Wing ve TIE Fighter'larla it dalaşı yapmak kulağa güzel geliyor. Umuyoruz oynanışı da kağıt üzerinde durduğu kadar eğlenceli olur. An itibariyle resmi siteden 2014'ün başında başlayacak betaya başvurabileceğinizi de belirtelim. Videosu karşınızda. İyi seyirler!

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 18:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
X-Wing'ler ve TIE Fighter'larla it dalaşı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×