Xbox 360 için hapis kararı çıktı!

Uğur Nayır
Uğur Nayır 15.07.2011 - 15:04
İlginç mahkeme kararına şaşıracaksınız
İrlanda, Belfast'ta 13 yaşındaki bir çocuk, seri şekilde hırsızlık yapmaktan dolayı mahkeme karşısına çıktı. Mahkeme yargıçı Downpatrick'te bir dizi evde hırsızlık yapan çocuk için ilginç bir karar verdi.

Xbox 360 için hapis kararı çıktı!
Yargıç dava düşene kadar kefaletle serbest bırakılan çocuğa, değer verdiği kendisini en çok ifade eden şey nedir diye sorunca, çocuk da oyun sistemi olduğunu söyledi. Hakim bunun üzerine çocuğa suçlamaları bertaraf edildiğinde iade olacağını söyleyerek, yetkililere Xbox 360'ı vermesini emretti. Böylece ilginç, ancak ders verici bir ceza verilmiş oldu.
Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 360 için hapis kararı çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×