Xbox 360'da Conan ne durumda?

Xbox 360'da Conan ne durumda?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Xbox 360'da Conan ne durumda?
Funcom tarafından geliştirilen Age of Conan: Hyborian Adventures, sadece PC için çıkmıştı. Çoğu yönden beğeni toplayan yapım, bir o kadar da eleştiriye maruz kalmıştı. Yapımcı firma, Age of Conan'in bir süre sonra X360 konsolu için de çıkacağını söylemiş, ancak detay vermemişti. PC için Rise of the Goldslayer isimli eklenti paketi duyurulurken, ilk ürünün X360 versiyonu ise hâlâ belirsizlik içindeydi.

CVG'ye konuşan Funcom oyun yönetmeni Craig Morrison, Age of Conan'ın X360 versiyonu üzerinde gelecek için hâlâ çalıştıklarını ve oyuncu potansiyeli olarak değerli bir platform olarak gördüklerini belirtti. Ama karşılaştıkları sorunların olduğunu ve MMO geliştiricilerinin henüz konsollara oyun hazırlama konusunda pek hakim olmadıklarını ekledi.

MMO oyunları, henüz konsollarda kullanılmayan bir pazar ve yapımcılar da bu konuda çalışarak iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 00:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×