Xbox için Rainbow Six 3: Black Arrow

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Xbox için Rainbow Six 3: Black Arrow
Ubisoft firması, Xbox için hazırlanan yeni oyunu Rainbow Six 3: Black Arrow'u duyurdu. Oyuna yeni bir single player campaign ve iki kişilik cooperative modu ekleniyor. 4 askerlik bir timi yöneteceğimiz oyunda; Amerikan, Fransız, Alman ya da İngiliz askerleri, komutamızda olacaklar. Genel amaç ise şu; teröristlerin, toplu katliam yapmasını sağlayacak olan silahların üretimini engellemek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox için Rainbow Six 3: Black Arrow

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×