Xbox One'a özel olarak geliştirilen Quantum Break ertelendi!

Çağlar Avcıl
Çağlar Avcıl 3.04.2015 - 09:11
Üstelik yapımcıların özrü kabahatlerinden beter...
Microsoft Stüdyoları, Xbox One'a özel olarak çıkaracakları ve uzun zamandır beklenen oyunları Quantum Break’in çıkış tarihini 2016 olarak belirlediklerini açıkladı.

Microsoft Yayıncılık Başkanı Shannon Loftis, "Bu yıl çok fazla Xbox One oyunu çıkacağından dolayı, Quantum Break'i 2016 yılına erteleme ve oyun kataloğumuzu önünüzdeki seneye genişletme kararı aldık," şeklinde açıklama yaptı.

Xbox One'a özel olarak geliştirilen Quantum Break ertelendi!
Quantum Break, Max Payne'in yapımcısı Remedy Enterteinment tarafından geliştirilmesinin yanısıra, özellikle hikaye anlatımıyla da dikkat çeken bir yapım. "Xbox One oyun arşivinin bir parçası olmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz," diye açıklama yapan Remedy Kreatif Direktörü Sam Lake, "Oyunun hayranlarına, sabırlı oldukları için teşekkür ediyoruz. Onların bilmesini isteriz ki, ekibimiz bu ertelenmeyi avantaja çevirerek oyunu daha fazla cilalama fırsatı bulacak ve bizden bekledikleri deneyimi elde etmelerini sağlayacaktır," diye belirtti.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 04:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox One'a özel olarak geliştirilen Quantum Break ertelendi!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×