Xbox stüdyosu Compulsion Games, yeni bir proje üstünde çalışıyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 18.10.2021 - 11:41
Xbox tarafına ait bir stüdyo olan Compulsion Games, yakın tarihte gerçekleştirilen bir röportajda, yeni projesinden kısaca bahsetti.

Yakın tarihlerde düzenlenmiş olan bir röportajda konuşan Compulsion Games'ten Naila Hadjas; stüdyonun genişlemesi, geleceğe yönelik planları ve bir sonraki henüz duyurulmamış oyunları hakkında birkaç ayrıntıdan bahsetti. We Happy Few oyunuyla öne çıkan stüdyo, yeni üçüncü şahıs bakış açılı tek kişilik oyunları hakkında da konuştu.

Xbox stüdyosu Compulsion Games, yeni bir proje üstünde çalışıyor

''Sanırım öğrenmek için kendimize biraz zaman verdik. Bu, Microsoft ile ilk oyunumuz ve çok şey öğreniyoruz.'' şeklinde konuşan Hadjas, ''İşgücümüzü ikiye katladık ve buna uyum sağlıyoruz. Amaç, çılgın evrenimizi genişletmek ve az tercih edilen ayarlarda benzersiz oyunlar yapmayı seven bir stüdyo olarak, video oyunlarına damgamızı vurmaya devam etmektir. Şimdilik amacımız bu. Kendimize sadık kalarak 'mirasımızı' sürdüreceğiz.'' diye devam etti.

Xbox stüdyosu Compulsion Games, yeni bir proje üstünde çalışıyor

2018 yılında; Ninja Theory, Playground Games ve Undead Labs stüdyoları ile birlikte Microsoft tarafından satın alınan Compulsion Games ekibi, We Happy Few'in piyasaya sürülmesinin ardından sadece birkaç ay sonra yeni bir proje için çalışmalara başlamış olduklarını belirtiyor. Yeni oyunlarının üçüncü şahıs bir tek kişilik deneyim olacağından bahseden Hadjas, We Happy Few'in aksine, erken erişim sürecine ihtiyaçları olmadığını söylüyor. Ayrıca, yeni oyunun ne zaman resmî olarak duyurulacağı, henüz belli değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 03:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox stüdyosu Compulsion Games, yeni bir proje üstünde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×