Xenosaga'nın dönüşü

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Xenosaga'nın dönüşü
Namco, yaptığı açıklama ile yeni RPG oyunu Xenosaga Episode II: Jenseits von Gut und Bose'nin tamamlandığını duyurdu. PS2'ler için piyasalarda olacak, bilim kurgu öğeleri içeren oyunda, ilkinden da bilinen Chaos, Shion Uzuki ve Kos-Mos gibi karakterler geri dönüyorlar. Genel amaç, bir yaratık saldırısını püskürtüp insanlığı yok olmaktan kurtarmak. Her karakterin 100'den fazla yeteneği var ve ayrıca karakterler kendi saldırı şekillerini birbirileri ile birleştirerek daha güçlü vuruşlar yapabilecekler. Xenosaga Episode II: Jenseits von Gut und Bose, 15 Şubat'tan itibaren piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xenosaga'nın dönüşü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×