Yarış oyunu Trailblazers'ın yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Yarış oyunu Trailblazers'ın yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 30.04.2018 - 17:35
Trailblazers önümüzdeki aylarda oyunseverler ile buluşacak

Yapımcılığını Supergonk Games'in üstlendiği eğlenceli yarış oyunu Trailblazers, geçtiğimiz Şubat ayında duyurulmuştu. Pc, PlayStation 4 Xbox One ve Nintendo Switche 2018 yılı içinde çıkması beklenen oyundan, yeni bir video geldi.

Trailblazers Co-op oynanabiliyor

Yarış oyunları mantığından biraz farklı olarak, Trailblazers'ta amaç sadece bitiş çizgisine ulaşmak değil. Yayınlanan video'dan gördüğümüz kadarıyla, takım arkadaşlarımıza yardım etmek de oyunda önemli olacak. Kullandığımız araçlardan yola dökülen boyalar, pistte bir takip çizgisi oluştururken. takım arkadaşımız bu takip çizgisini kullanarak hızını arttırabilecek. Tabii sizin döktüğünüz boya ise rakibinizin hızını yavaşlatacak. Oyunda bulunacak araçların farklı özellikleri de olacak. Trailblazers hem yerel, hem de çoklu oyuncu bağlantısı ile oynanabilecek ve oyunda, ekranı ikiye ayırma özelliği de olacak. Oyunda çoklu oyuncu mücadelelerin yanı sıra, bir de hikaye modu bulunuyor. Eğlenceli mekaniği ile oldukça ilgi çekici duran Trailblazers'ta pistleri boyamak, rakibinizin hızını arttırmak ve takım oyunu, mücadeleyi kazanmak için oldukça önemli olacağa benziyor. Pistleri laciverte boyadığımız Trailblazers'ın, oynanış görüntülerini içeren videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 18:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×