Yeni Assassin's Creed yakında duyurulacak

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 15.02.2011 - 10:18
Ubisoft'tan müjdeli haber
Ubisoft yeni yaptığı açıklamada bir sonraki Assassin's Creed oyununun Mayıs ayında duyurulacağını belirtti. Aynı açıklamada 6.5 milyon Assassin's Creed: Brotherhood gönderimi yaptığını belirtti.

Yeni Assassin's Creed yakında duyurulacak
Firmanın üçüncü çeyrek açıklamasında yer alan haberler için Ubisoft patronu Yves Guillemont "Bu yıl içerisinde yeni bir Assassin's Creed gelecek. Konu hakkındaki daha detaylı bilgileri mayıs ayında vereceğiz" dedi.

Mali toplantıda yapılan konuşmada Brotherhood'un kasım ayından bu yana 6,5 milyon gönderim yapıldığı yinelenirken firma, Brotherhood'un Assassin's Creed 2'den daha çok gelir getirse de önceki oyundan daha az gönderimi yapıldığını belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Assassin's Creed yakında duyurulacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×