Yeni Battle Royale oyunu Radical Heights'in gidişatı kötü

Yeni Battle Royale oyunu Radical Heights'in gidişatı kötü

Furkan Güler
Furkan Güler 27.04.2018 - 01:22
Geliştirici firma kara kara düşünüyor.

LawBreakers ile rekabetçi oyun piyasasında şansını deneyen Boss Key Production, yeni projesi olan Radical Heights'i geride bıraktığımız günlerde oyuncuların karşısına çıkarttı. Bu sefer bir Battle Royale oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkan ekip, oyunun gidişatından pek memnun değil. Hali hazırda Fortnite ve PUBG ile Battle Royale türüne doyan oyuncuları, şu anda farklı tatlar aramıyor diyebiliriz. Oyuncu sayısı açısından aradığını bulamayan yapım, şu anda erken erişim aşamasında bulunuyor.

Radical Heights, oyuncu kıtlığı çekiyor

Aynı durum hatırlayacağınız üzere LawBreakers'ta da gerçekleşmişti. Rekabetçi FPS oyunlarının patlama yaptığı dönemi kaçıran Boss Key Production, LawBreakers'a bir türlü oyuncu çekememişti. Eğer bu proje de geliştirici ekibe para kazandıramazsa, firmanın gidişatının pek iyi olmadığını söyleyebiliriz. Sadece PC platformunda bulunan oyun, tam sürüme geçtiğinde konsollara da gelebilir. Ancak Radical Heights şu anda oyunculara çekecek yeni özellikler barındırmadığından, işinin zor olduğunun altını çizelim. Yeni içerikleri hızlı bir şekilde oyuna ekleyen geliştiriciler, bakalım oyuncuların dikkatini çekebilecek mi? Oyunun mobile gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 01:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 28.04.2018 08:52
Oyunları kopyala kopyala yeni oyun çıkardım de sonra niye oynanmıyor bu zamana kadar kopya oyundan çok daha iyi yerlere gelen 2 firma var onlarda oyunlarını kopyasının çok daha üst düzeyine çıkardığı için bknz League Of Legends - Fortnite
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2018 15:04
lawbreakers gerçekten harika bir oyundu. cliffyb oyunun reklamını yapmayarak ölü doğmasını sağlamıştı. lawbreakersa güvenip oradan devam etseydi keşke. harika bir oyun ama kimse oynamıyo malesef.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2018 03:16
oyun hile kaynayınca kim oynar ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×