Yeni bir Anti-Oyunsever taktiği mi?

Beril Sergün
Beril Sergün 3.06.2010 - 12:31
Yeni bir Anti-Oyunsever taktiği mi?
Oyunları sevmeyen bir kesim bu aralar oynanan oyunların çokluğundan şikayet ederek, oyun-sever kesimi susturmaya çalışıyorlar. İşte bu da anti oyun-severlerin yeni bir taktiği olabilir.

Son zamanlarda, hacker'lar online oyun oynanılan sitelere hücum etti. Sitelerin sayfaları FBI'ın "Anti-Priacy" uyarısı ile değiştirildi ve bu sayede siteye giren insanların sanki oynadıkları oyun yasalara karşıymış gibi düşünülmesi sağlandı.

Bu belirli bir kesime saldırma tabiki kafalarda soru işaretleri yarattı. Oyun oynamayı sevmeyen kesim ve bu fikre/isteğe/vs. karşı çıkan kesimler bu düzeni yıkmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Internet Suç Şikayet Merkezi, bu olayların başka sitelere de yayılacağı görüşünde ancak eğer bu işin sonunda, bunu yapanların sadece bir grup anti-oyun severler olduğu ortaya çıkarsa, hiç de şaşırmayacaklarını belirttiler.

Kaynağa ulaşmak için : tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni bir Anti-Oyunsever taktiği mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×