Yeni bir Legacy of Kain doğru zamanda gelecek

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.12.2013 - 22:00
Ama nedir o doğru zaman?
Eski zamanların efsane serilerinden Legacy of Kain, yıllardır beklediğimiz altıncı oyun yerine karşımıza Free-to-Play multiplayer oyunu Nosgoth ile çıkınca pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı. Crystal Dynamics seriyi bırakıp Tomb Raider'a odaklandığı için de dürüst olmak gerekirse pek çoğumuz yeni bir LoK'tan umudu kesmiştik. Paçaları o kadar erken sıvamamak gerekiyormuş.

Yeni bir Legacy of Kain doğru zamanda gelecek
Nosgoth'un resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamayla bir gün, bir zaman yeni bir hikâye bazlı Legacy of Kain'in geleceği, fakat Square Enix'in bunun için doğru zamanı beklediğini öğrenmiş olduk. Doğru zamandan kasıtları ise, anlayabildiğimiz kadarıyla, yapacakları oyunun iyi olacağını düşünmelerini sağlayacak tüm koşullar olgunlaşınca. Yani ellerinde iyi bir hikâye, sağlam bir ekip ve tabii ki bu oyunu satın alacak bir kitle olduğundan emin olduklarında. Serinin hayranlarının o zamanı beklemekten başka çareleri yok.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 04:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni bir Legacy of Kain doğru zamanda gelecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×