Yeni bir survival/horror: Pathologic

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Yeni bir survival/horror: Pathologic
Buka Entertainment firması, yeni birinci şahıs görünümlü survival/horror oyunu olan Pathologic'i duyurdu. Hikaye, hastalıklı bir kasabaya gelmiş olan üç kişi arasında geçiyor. Her karakterin kendi özellikleri ve senaryo akışları var, bu da oyunun farklı sonları olacağı anlamına geliyor. Pathologic, 2004'ün sonlarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni bir survival/horror: Pathologic

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×