Yeni Bond, İstanbul'da

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.07.2010 - 12:43
Bizarre'nin yeni Bond oyunu doğrulandı
Uzun süredir Bizarre'nin yeni bir Bond oyunu üzerinde çalıştığı ve bu oyunda hem yarış, hem de aksiyon elementlerinin olacağı söyleniyordu. Activision'dan nihayet doğrulama geldi. Yeni oyunun adı James Bond: Blood Stone olacak.
Yeni Bond, İstanbul'da
Oyunda hem görünüm, hem de işitsel olarak Daniel Craig, Joss Stone ve Judi Dench gibi önemli oyuncular yer alacak. Hikâye ise, orijinal senaryo yazarı Bruce Feirstein tarafından kaleme alınıyor. Dişe diş mücadeleler ve heyecanlı yarış elementleriyle Bond deneyimini sonuna kadar yaşayabileceğiz.

Multiplayer olarak da 16 kişiye kadar destek verecek olan yapım, İstanbul, Atina, Monako ve Bangkok gibi şehirlerde geçecek.

James Bond: Blood Stone, PC, PS3, X360 ve NDS platformları için geliştiriliyor. NDS versiyonunu n-Space hazırlıyor.

İlk ekran görüntülerine ulaşmak için buraya tıklayın.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Bond, İstanbul'da

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×