Yeni Borderlands oyununa ait ilk video yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 27.03.2019 - 17:27
Mask of Mayhem!

Açık dünya mekaniklerinin yanı sıra karakterleriyle de oyun dünyasının gündeminde olan seri Borderlands'in yeni halkasına ait Mask of Mayhem adında ilk video geldi. Oyun hakkında kısa bir tanıtım videosu yayınlayan geliştirici ekip, seride daha öncesinde çıkmış karakterleri tekrar gösteriyor. Daha öncesinde duyuru için 28 Mart tarihini işaret eden Gearbox, bir gün öncesinden oyuncuları heyecan trenine bindirdi. Kendi çekirdek kitlesini oluşturmayı başaran seri, bazı mekanikleriyle Destiny serisine bile ilham vermişti. Komik karakterlerinin yanında sürükleyici hikayesi ve FPS dinamikleriyle oyuncuların gönlünde taht kuran seri, co op temelli eğlenceyi başka bir boyuta taşıyordu. Ancak son oyunlarında seriye pek fazla yenilik koyamayan geliştiriciler, bu sebepten dolayı oyuncuları biraz üzmüştü. Yeni oyunda bizleri nelerin beklediğini merak ediyoruz.

Yeni Borderlands oyununa ait ilk video yayınlandı

Tüm bunların yanında Gearbox ekibinin yeni Borderlands haricinde yeni bir oyun üzerinde daha çalıştığı söyleniyor. Bu oyunun ne olacağı şimdilik belli değil. Ancak yeni oyunun Borderlands'ten sonra piyasaya çıkacağı kesin. Belki de Gearbox, yeni Borderlands oyunuyla birlikte üzerinde çalıştığı gizli projeyi de yarın açığa çıkartır.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 20:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2019 18:02
"Ancak son oyunlarında seriye pek fazla yenilik koyamayan geliştiriciler..." son oyunlar zaten 2. oyun ve Pre-Sequel oluyor. 2. oyun çok beğenilmişti. Bu dediğin cümleyi Pre-Sequel için diyebilirsin.
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2019 09:02
Kendi beğenmediği için herkes beğenmemiş oluyor bunlara göre..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2019 09:46
Clickbait her zmnki gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2019 09:00
offfff . efsane geri dönüyor ....
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mehmetinho01
Mehmetinho01 28.03.2019 02:18
ilk 2 oyun cok eglenceliydi bu daha da iyi olur diye dusunuyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2019 17:51
borderlands videosu diye tıkladı 2 tane adam çıktı boş boş konuşuyolar bu ne böyle. sitenizde hagi video tıklasam bu adamlr çıkıyor fake video niye koyuyorsunuz ne zaman girsem siteye artından youtube den gerçek video aratıp ordan bakıyorum. şu fake video ları kaldırın böyle etik olmayan iş yapmayın

---------------------------------------

Merhaba

Tıpkı Youtube'da olduğu gibi bu bizim videolarımızda da bir ön video bulunuyor. 3-4 sn beklediğinizde reklamı geç butonu çıkıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Borderlands oyununa ait ilk video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×