Yeni Call of Duty, yeni zombiler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.07.2010 - 10:45
Zombiler için ihtimaller artıyor
Treyarch'ın World at War'da ilk kez denediği zombi modu, fazlasıyla beğenilmiş ve Activision'a büyük paralar kazandırmıştı. Bu modun, Black Ops'ta da olup olmayacağı henüz resmi olarak duyurulmadı, ancak olumlu yönde gelişmeler gelmeye devam ediyor. Black Ops'un ön incelemesine yer veren bir dergide, Zombilerden de bahsedilmiş ve yeni oyunda olacakları dile getirilmiş. Videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Call of Duty, yeni zombiler
Call of Duty: Black Ops, PC, PS3, X360 ve Wii platformları için 9 Kasım'da raflarda olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Call of Duty, yeni zombiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×