Yeni Deus Ex'ten bilgiler mi var?

Yeni Deus Ex'ten bilgiler mi var?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.10.2013 - 22:28
Deus Ex: Universe'e adım adım
Hatırlayacaksınız geçtiğimiz haftalarda Eidos Montreal ve Square Enix Human Revolution ile tekrardan popülarite kazanan Deus Ex serisini genişletecek Deus Ex: Universe projesine başladıklarını duyurmuştu. Çizgi roman, kısa film, kitap ve oyun gibi farklı mecralarda hepsi birbirine bağlı hikâyeler yaratacaklarını duyuran firmaların bu projesinden ilk ipucunu almış olabiliriz. NYCastings sayfasında yapılan bir oyuncu arama çağrısı Deus Ex evreninden "Augmented Rights Coalition" gibi terimlere göndermeler yapıyor. Oyuncu aranan karakterin ismi ise Hiroshi Saito. 28-35 yaşları arasında, yeri geldi mi profesyonel, yeri geldi mi militan ve Asya kökenli bir karakter olarak tarif edilen Saito bir Illuminati Shadow ajanı ve görevi Augmented Rights Coalition'a sızmak. Çekim yeri olarak Montreal'in verilmiş olması da Deus Ex ihtimalini perçinliyor hâliyle. Bakalım altından ne çıkacak?

Yeni Deus Ex'ten bilgiler mi var?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 08:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×