Yeni grafik motoru: Ready at Dawn

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Yeni grafik motoru: Ready at Dawn
Epic, Trinigy, Valve, Crytek, id Software, Emergent ve Unity gibi firmalar grafik motoru piyasasını doldurmuşken Ready at Dawn da kolları sıvayıp kendi teknolojisini sunmaya hazırlanıyor.

Ready at Dawn Engine isimli motor, başlangıçta PSP, Xbox 360 ve PS3’ü destekleyecek ama Wii ve iPhone desteği de gelecek. Son olarak God of War: Chains of Olympus ve Okami’nin Wii uyarlamasını yapan stüdyonun kurucusu, çoğu motorun köklerinin PC’de olduğunu ve bu yüzden konsol platformu için “tam uygun” olmadığını söyledi.

Lisansı alanların ayrıyeten ses araçları veya fizik motoru almasına ihtiyaç kalmayacak entegre bir çözüm sunmak istediklerini söyleyen stüdyo, çok özelleştirilmiş araçların vaktinin geçtiğini belirtti. Yazılım paketinin beta testi önümüzdeki haftalar içerisinde başlayacak.

Kaynak: www.4players.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 13:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni grafik motoru: Ready at Dawn

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×