Yeni Half-Life'da isim değişikliği

Yeni Half-Life'da isim değişikliği

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Yeni Half-Life'da isim değişikliği
Valve firması, yapılan açıklamaya göre Half-Life 2 için hazırlanan expansion Aftermath'in isminin değiştirildilğini belirtti. Buna göre yapımın ismi, "Episode One" olarak değiştirildi. Aslında bu bir bakıma çok da güzel haber. Demek ki, bizi uzun soluklu bir Half-Life hikayesi bekliyor ve önümüzdeki oyun da, bunun ilk kısmı. Daha birkaç bölümünü daha oynayabilecek olmamızdan dolayı, bunu isim değişikliğinin yanında oldukça güzel bir haber olarak da niteleyebiliriz.

Grafiksel anlamda herhangi bir değişiklik düşünülmüyor. Sonuçta, Half-Life 2’de bizlere sunulmuş olan görsel şölenin burada da devam etmesi hayli işimize gelecektir. En çok istediğimiz şeylerden birisi de, bizi tatmin edecek uzunlukta olması. Şimdilik, Half-Life 2'nin üçte biri uzunlukta olacağı belirtiliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 05:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×