Yeni Nesil Oyun Bilgisayarı Monster Notebook ile Tanışma Zamanı!

Yeni Nesil Oyun Bilgisayarı Monster Notebook ile Tanışma Zamanı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.07.2015 - 14:39
Yüksek performanslı ve beklentilerinize cevap verecek uygun fiyatlı bir oyun bilgisayarı artık hayal değil. Monster ile tanışma zamanı!
Oyun Tutkunları İçin Özel Tasarım

Malum 2015 bereketi ile geldi. Batman: Arkham Knight, The Witcher 3 Wild Hunt, Assasin’s Creed: Chronicles, Far Cry 4 ve daha niceleri derken yaz ayları okulların da tatil olmasıyla dolu dolu geçiyor. Yeri geliyor Gotham City’de Batmobille geziyor, yeri geliyor Çin, Hindistan ya da Rusya’da suikast görevlerine katılıyorsunuz, kısacası oyun zevkiniz tavan! Acaba gerçekten öyle mi?

Yeni Nesil Oyun Bilgisayarı Monster Notebook ile Tanışma Zamanı!
Bu bahsettiğimiz oyunlar her ne kadar bu yılın en önemli oyunları arasında olsa da yüksek performans ve yüksek sistem gereksinimleri ile piyasaya çıktılar. Atmosferi tam anlamıyla yaşamak ve oyunda tüm gölgelendirmeler, harita detayları, savaş mekaniklerini görmek elbette yalnızca sağlam sisteme sahip bir bilgisayarın harcı. Bu noktada karşımıza çıkan Monster ve son teknolojiye özel hazırlanmış oyun bilgisayarları imdadımıza yetişiyor.

Yüksek Performans İle Maksimum Oyun

İyi bir oyuncu bilgisayarı arayan oyun tutkunları, özelleştirme modülleri sayesinde bu ihtiyaçlarını Monster ile karşılayabiliyor. İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş modeller arasından kolayca seçim yapma imkanı sunan Monster oyun bilgisayarları , oyun deneyimini bir üst seviyeye taşımaya hazır. Nvıdıa Geforce Gtx ekran kartları, Intel I7 işlemcileri ve yüksek bellek seçenekleri ile sunulan modeller, profesyonel oyuncuların tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor.

Masaüstü bilgisayarın fonksiyonelliğini, dizüstü bilgisayarın işlevselliği ile birleştiren Monster birbirinden farklı avantajlara sahip. Örneğin Tulpar T7 V5.2 modelini ele alırsak Monster’ın size sağladığı avantajları daha iyi anlatabiliriz.

∙Kişiselleştirilmiş klavye
∙Slim tasarım ve pürüzsüz doku
∙Parmak izi okuyucu
∙32 gb’a kadar bellek desteği
∙2 MP kamera
∙Soundblaster X­Fi MB3 ses sistemi
∙Onkyo hoparlör ve Subwoofer
∙17.3” Full HD Mat Led Ekran
∙Ergonomik boyut ve hafiflik
∙Gelişmiş raid teknolojisi (2x 2.5” SSD , 2x M.2 SSD
∙Yükseltilebilir bileşenler
∙Gelişmiş soğutma sistemi (2x fan, 7x ısı borusu)

Taşınabilir bir desktop pc amaçlayan Monster, bu amaçla yalnızca laptop üretiyor. Fokus Bilgisayar bünyesinde çalışmalarına devam ederek önemli iş ortaklıklarına imza atan Monster’ın diğer markalardan farkı ise Türk olması. Bu da gerek müşteri memnuniyeti gerekse satış sonrası destek için önemli bir avantaj sağlıyor bizlere. Zaten tüm modellerin Türk mitolojisinden canavarların isimleri verilmesi de firmanın bu avantajını ortaya koyuyor. Tulpar, Abra, Semruk isimleri verilen farklı oyun bilgisayarı modelleri, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor.

Yeni Nesil Oyun Bilgisayarı Monster Notebook ile Tanışma Zamanı!
Kısacası artık maksimum çözünürlükte, 60 fps'de, berrak bir görüntü elde ederek oyun oynamak sorun olmaktan çıkıyor. Üstelik her zaman ve her yerde oyun oynayabiliyor olmak ayrıca bir keyif. Modelleri inceleyip kendinize en uygun Monster bilgisayarı seçebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 03:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×