Yeni Silent Hill filmi çıkış tarihi 2023 olabilir

Talha Ramazan Yüzmeç
Talha Ramazan Yüzmeç 8.06.2022 - 15:05
Yeni Silent Hill filmi hakkında konuşan serinin yönetmeni Gans filmin tarihi hakkında bazı bilgiler verdi.

Yeni Silent Hill filmi pek çok kişiyi şaşırtacak bir şekilde çok yakında gelebilir. Silent Hill serisi, Resident Evil ile oyun alanında en saygın korku oyunlarından biriydi. Durum böyle olunca da Hollywood, diziyi beyazperdeye uyarlamak için hiç vakit kaybetmedi. İlk filmi 50 milyon dolarlık bir bütçeyle 100 milyon dolarlık hasılat yapmıştı. Film büyük bir etki yaratmasa da bütçe Hollywood'un yeni bir film yapması için yeterli gibi görünüyordu.

Yeni Silent Hill filmi çıkış tarihi hakkında yönetmen bazı açıklamalarda bulundu

Serinin son filminden 6 yıl sonra devam filmi yapıldı. Bu film kritik bir finansal bombaydı. Bu durum ise yeni bir film olanağını ortadan kaldırmıştı. 2020 yılında Silent Hill yönetmeni Christophe Gans, diziye yeni bir giriş için senaryo yazdığını söyledi. Fransız dergisi Jeuxvideo'ya konuşan Gans, yeni Silent Hill filminin 2023'te vizyona girebileceğini ve serinin ilk filminden itibaren güncellemeye çalıştığını belirtti. Hatta diziyi, Gans'ın yaptığı filmin türü hakkında bir fikir verebilecek olan Alacakaranlık Kuşağı ile karşılaştırdı.

Şu an itibariyle bu filmde kimlerin yer aldığı ve tam olarak ne zaman vizyona gireceği hakkında resmi bir açıklama olmasa da Gans'ın açıklamasından 2023’te üçüncü filmi beyazperde de görecekmişiz gibi duruyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2022 10:56
İkinci oyununun hikayesi tam bir başyapıt zaten.Alın film yapın direk.Neden uğraşıyorlar bu kadar anlamıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2022 08:22
İlk film gayet iyiydi. Oyuna çok sadık bir filmdi. Neden sıfırdan yazıyorlar filmi anlamadım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2022 18:11
remake lerine bile razıyız gel be gellllllll
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Silent Hill filmi çıkış tarihi 2023 olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×