Yeni Terminatör'ün Sarah Connor'ı belli oldu!

Yeni Terminatör'ün Sarah Connor'ı belli oldu!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 16.12.2013 - 12:28
Sizin yorumunuzu da alalım
Teminatör serisinin vazgeçilmez ismi Sarah Connor, 2015 yazında vizyona girmesi beklenen 5. filmi Terminator: Genesis'te kendisini gösterecek. 1984 yılından bugüne kadar başrolde Arnold Schwarzenegger'ın oynadığı Terminatör serisi, Sarah Connor'sız olmaz öyle değil mi? Hatırlatmakta fayda var; son Terminatör filmi Terminator 4: Salvation yani Terminatör 4: Kurtuluş, bizleri kıyamet sonrasına götürmüştü.

Terminator: Genesis'in konusu henüz açıklanmadı ancak oyuncu kadrosundaki iki isim çoktan ortaya çıktı bile. Alan Taylor'ın yöneteceği filmin başrollerinde; Arnold Schwarzenegger ve Emilia Clarke yer alacak. Emilia Clarke, Sarah Connor rolünü canlandıracak, ayrıca John Connor rolü için Jason Clarke'ın seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Clarke, daha önce filmin yönetmeni Alan Taylor'la Game of Thrones'da da birlikte çalışmıştı. Clark son olarak Dom Hemingway filminde rol aldı.

Yeni Terminatör'ün Sarah Connor'ı belli oldu!
Yeni Terminatör'ün Sarah Connor'ı belli oldu!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 20:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×