Yeni Tomb Raider'da multiplayer

Burçin Aygün
Burçin Aygün 23.12.2010 - 12:58
Multiplayer ve co-op modu mu?
Crystal Dynamics, Tomb Raider'ın yeni serisi için personel alımları yapmaya devam ediyor. Ancak ilgi çekici olan, aranan elemanların multiplayer takımı için olması. Multiplayer Producer ve Senior Multiplayer Game Designer isimleri ile yayınlanan iş ilanı, yeni Tomb Raider için multiplayer dedikodularını ortaya attı. İhtimalin yüksek olduğu konuşulurken, Lara Crof and the Guardian of Light'ta olduğu gibi co-op modunun da karşımıza
gelebileceği, söylenenler arasında.

Yeni Tomb Raider'da multiplayer
Bakalım yeni Lara bize neler daha vaad edecek?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Tomb Raider'da multiplayer

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×