Yeni Wii, Playstation 3 ve Xbox360'ı yakalayacak

Erkut Köse
Erkut Köse 15.12.2010 - 20:31
Wii yeni nesil teknolojiye yetişiyor mu ?

Ünlü analizist Michael Pachter, yaptığı açıklamada Wii 2'nin yeni nesil diğer konsollarla aynı teknolojik özelliklere sahip olacağını söyledi. Yaptığı açıklamanın tamamı ise şu şekilde;

Yeni Wii, Playstation 3 ve Xbox360'ı yakalayacak

"Düşünceme göre yeni çıkıcak olan Wii 2, Playstation 3 ve Xbox 360'la aynı düzeyde olacak. Ve bu sayede konsol yarışından geri kalmayacak"

Pachter'in tahmini bu yönde ve bu bir varsayım sonuçta. Ancak böyle yüksek bir teknoloji şayet gelirse bunun Nintendo için çok büyük bir adım olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırız. Peki siz yeni nesil Wii hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Wii, Playstation 3 ve Xbox360'ı yakalayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×