Yeni Zehirli Sarmaşık karakterini Megan Fox canlandırabilir

Onur Güner
Onur Güner 17.12.2016 - 16:41
Acaba nasıl olur?
Bu yıl içerisinde 12 Ağustos tarihinde vizyona giren Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmini benim gibi bazı kesimler beğenmemiş bazı kesimler ise beğenmişti. Benim filmi beğenmememi bir Marvel'ci olmama bağlayabilirsiniz ancak kesinlikle ondan dolayı değil. Şahsen sinemada film boyunca tüm dikkatimi Harley Quinn karakterine verdim ki bunu tek yapan ben değilim. Dünya genelinde herkes tarafından çok beğenilen Harley Quinn karakteri, hemen filmin yapımcı şirketleri DC Comic ve Warner Bros. Studios'u harekete geçirmiş ve yapımcı şirketler yeni bir Harley Quinn filmi yapmak için kolları sıvamıştı. Filmin senarist koltuğunda Tomb Raider ve Sherlock Holmes film serilerinden tanıdığımız ünlü senarist Geneva Robertson- Dworet ve yönetmenlik koltuğuna da Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmini de yöneten David Ayer'in oturacağı açıklanmıştı. Zaten Harley Quinn karakterini efsane bir şekilde canlandıran Margot Robbie tekrar başrolde olacaktı ancak filmin diğer iki kötü karakteri Kedi Kadın ve Zehirli Sarmaşık'ı kimin canlandıracakları hâlâ daha merak konusu.

Yeni Zehirli Sarmaşık karakterini Megan Fox canlandırabilir
Ama ünlü sinema/dizi portalı Bleeding Cool'a göre yapımcı şirket Warner Bros. Studios, Zehirli Sarmaşık için en uygun aday olarak güzel yıldız Megan Fox'u düşünüyormuş. Bunun üzerine internette çıkan iddialara göre DC Comic, kişisel Harley Quinn filminin senaryo temelinin çizgi roman serisi 14'üncü, 17'inci ve 38'inci bölümlerinden oluşmasını istiyormuş. Bu da demek oluyor ki Zehirli Sarmaşık karakterini filmde çok göreceğiz. Çünkü çizgi romanların bu bölümlerinde karakterin birçok sahnesi bulunuyor. İşte bundan dolayı da önemli olacak bu karakteri Megan Fox gibi birisine emanet etmek istiyormuş. Bakalım yapımcılardan ilerleyen günlerde açıklama gelecek mi bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 18:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2016 09:36
Hiç deadshock tan bahsedilmiyor nedense halbuki filmin başrolü oydu
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2016 16:16
Aynen öyle.Harley'i Deadpool gibi balon gibi şişirdiler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2016 09:00
Canlandırmasın ya, severim Poison Ivy'yi. Daha deli bir aktrisin canlandırması lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2016 14:26
takip ettiğim bir konu değil ama geçenlerde bi joker filmi izledim. jokeri pek beğenmedim ama bu kadın efsaneydi. koca dudak megan fox olmasa sevinirim önceki kadın çok iyiydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bombovojage
Bombovojage 17.12.2016 20:29
Abi şimdi Megan Fox la Margot Robbie aynı seviyede değil ki. Tamam ikisi de dünyalar güzeli bu konuda okeyim ama birisi oyunculuk yapabiliyor diğerinin bütün marifeti ise dudakları çıkartıp mal mal kameraya bakmak. Filmin senaristi de biraz kumar gibi geldi. Sherlock gibi bir seriyi güzel yazmış olabilir ama tomb raider gibi de bir geçmişi var. Umarız sherlockta ki yeteneğini gösterir. Yoksa bu cast seçimiyle film +18 konulu filme dönecek yemin ediyorum.
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2016 13:34
margot robbie balondan başka bir şey değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2016 12:59
lanet olsun, ne magan fox u ya!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Zehirli Sarmaşık karakterini Megan Fox canlandırabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×