Yerli internet dizisi HİLE'nin ilk fragmanı geldi

Yerli internet dizisi HİLE'nin ilk fragmanı geldi

Onur Güner
Onur Güner 25.11.2017 - 18:16
Bizi büyük macera bekliyor gibi

Son dönemlerde büyük şirketlerin de yatırım yaptığı internet dizi ve filmleri bazı zamanlar televizyonda yayınlananlardan daha kaliteli olabiliyor. Özellikle Netflix'in ülkemize giriş yapmasından sonra büyük piyasa değeri olan internet yapımı produksiyonlar, Blutv gibi yerli platformların da kurulmasıyla iyice güçlenmişti. İnternet yapımlarını ardı ardına açıklayan bu büyük şirketlerden ayrı olarak Filmler ve Filimler Yapım da bir açıklama yaparak yeni bir internet dizisini duyurmuşlardı. B.O.K sinema filminin yapım ekibi tarafından çekilen HİLE adlı dizinin 2 ay süren çekimleri bitmiş ve kurgu aşaması başlamıştı. Sonunda dizinin ilk sezonunun ilk fragmanı geldi.

Yerli internet dizisi HİLE'nin ilk fragmanı geldi

Kısa bir fragman olmasına rağmen bizi şimdiden içine çekmeyi ve meraklandırmayı başaran Bilimkurgu - Hackerlık / Aksiyon türündeki yapımın ilk bölümü ise 8 Aralık 2017 tarihinde yayınlanacak ve tamamen ücretsiz olacak. Bildiğiniz gibi yapım, özel programcı olan ve oyun sektöründe de çalışan usta yazılımcı Felix'in hayatını bize anlatacak. Bakalım F&F Yapım ailesi bize ne tür maceralar içeren bir yapım hazırladı, bekleyip göreceğiz.

Unutmadan; HİLE adlı yapım ile alakalı yaptığımız detaylı habere de buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 21:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2017 19:01
Kimse heves kırmayın demesin...Çok yapmacık duruyor belli ki senaryo da kötü, oyunculuk kötü, işçilik amatör vs.yapmayın arkadaşım yapmayın! Bilmediğiniz beceremediğiniz işlere bulaşmayın!
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 26.11.2017 18:52
Amatör bir çalışma olmasındanmıdır bilemedim ama bazı oyuncular aşırı göze batıyor. Mimiksiz, ezbere konuşuyorlar sanki. Umarım tutar da hem kalite hemde bu tarz çalışmaların sayıları artar.
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2017 06:48
Amatör bir dizi degil. Yapimcisi var yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2017 20:46
Böyle işler yerine Sıfır Bir gibi daha yerli işler yapılsa tutma ihtimali daha yüksek gibi.Böyle Hollywood vari işler bence çok eğreti duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2017 19:44
Fox reis varsa izlenir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2017 18:33
Bize internet dizileri ve kaliteli yerli oyun fazla. Çünkü zengin şirketlerin hepsi hala dedelerinin kontrolunde. Ne zaman 80 sonrası kuşaklar ceo olur bu işler o zaman ilerler bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×