Yıl biterken, Xbox One 10 milyon ünite satmayı başardı!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 29.12.2014 - 18:00
Gerçek olma ihtimali? Pek, sanmıyoruz
Bir hafta önce VGChartz'dan William D'Angelo, Xbox One'ın 10 milyon ünite sattığını ve firmanın bunu köşe taşı olarak işaretlediğini ifade bildirdi. Xbox One'nun bir anda böylesine ilgi görmesinin en büyük sebebiyse 2 Kasım 2014 - 3 Ocak 2015 tarihleri arasını kapsayan 50 Dolar'lık fiyat indirimi olmuş.

Bu gerçekten inanılmaz bir gelişme. Böylece Microsoft, Sony'den sadece 3.5 milyon satış geride olmuş oluyor. Geçtiğimiz Eylül'de piyasaya çıkan PlayStation 4'ün 13.5 milyon satışla yılı kapaması hayli konuşulmuştu.

Yıl biterken, Xbox One 10 milyon ünite satmayı başardı!
Elbette, bu noktada hikayenin doğru olup olmadığını sorgulamak gerekiyor. Bu olayı duyuran yer VGChartz oldu. Kaynak ise yine VGChartz. Konu hakkında link veya başka bir hikaye aradığınızda yine VGChartz. Yurt içi veya yurt dışında başka hiçbir sitede konuyla ilgili haber yok.

Peki haberin doğru olma ihtimali? Aradaki büyük farkın böylesine kısa bir zamanda kapanmış olması ihtimal dahilinde değil gibi görünüyor.

Neyse, biz biraz daha bekleyelim. Nasılsa kokusu yakında ortaya çıkar.
Yorumlar 44
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 00:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yıl biterken, Xbox One 10 milyon ünite satmayı başardı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×